Kandidátní listina

PořadíJménoVěkPovolání / činnostBydlištěPolitická příslušnost
1.Josef Valihrach30Trojnásobný vinař roku ČR, vítěz Farma roku 2018, Champion Chardonay of the world, držitel titulu World champion wines 2018, člen Vinařské asociace ČR a Asociace soukromých zemědělců ČRKrumvíř, okres Břeclavbez politické příslušnosti
2.Ing.arch.Liana Janáčková65Zastupitelka, senátorka 2004-2010, starostka MČ Ostrava-Matriánské hory a Hulváky 1990-2018Ostrava-Mariánské HoryNEZÁVISLÍ
3.Ing.Zdeněk Šťástka53ekonom, překladatel, správce vojenského skanzenuČestliceObčanská demokratická aliance
4.Bc.Martin Bílek41živnostník, lektor angličtiny, předseda Asociace lektorů anglického jazyka, člen Podnikatelských odborůBrníčko u Zábřehu na Moravěbez politické příslušnosti
5.Mgr. Miroslav Chlubna45starosta města OrlováOrlováNEZÁVISLÍ
6.Pavel Janoš60živnostník, cukrář, perníkář roku 1998, živnostník roku 2013, člen Společenstva cukrářů ČRNěmčice u Pardubicbez politické příslušnosti
7.Mgr. Bc. Martin Polášek47starosta obce TěrlickoTěrlickoNEZÁVISLÍ
8.Mgr. Hana Moudrá53vedoucí odboru, předsedkyně strany v Královéhradeckém kraji, členka Ženy živnostnice 2014Hradec KrálovéStrana soukromníků České republiky
9.Ing. David Plandor, Ph.D.38IT specialista, zastupitel, starosta města Štramberk 2014–2018ŠtramberkNEZÁVISLÍ
10.Jiří Šebesta54podnikatel, místopředseda Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva, člen Sdružení podnikatelů a živnostníků ČRPrahabez politické příslušnosti
11.PhDr. Ivo Syřiště, Ph.D.54pedagog Univerzity KarlovyPrahaStrana soukromníků České republiky
12.Taťána Míčková Muchová55živnostnice, realitní makléřka, členka Ženy živnostnice 2014Valašské MeziříčíStrana soukromníků České republiky
13.Bc. Renata Bačíková36OSVČ, poradenství, členka Ženy živnostnice 2014Prahabez politické příslušnosti
14.Zdeněk Renc72živnostník, oční optik, optometrista, člen Živnostenské komory očních optikůRakovníkStrana soukromníků České republiky
15.Petr Becher64majitel nakladatelství Librex Publishing, zastupitel MČ Ostrava-Mariánské Hory a HulvákyOstrava-Mariánské HoryNEZÁVISLÍ
16.Aleš Volovec46ředitel odboru Univerzity obrany, zastupitel MČ Brno-Nový LískovecBrnoStrana soukromníků České republiky
17.RNDr. Otto Jarolímek, CSc.58fyzik, pedagog Technické univerzity v Liberci, podnikatelTurnovStrana soukromníků České republiky
18.Mgr. Robert Kaše51advokát, předseda strany v PlzniPlzeňStrana soukromníků České republiky
19.Jiří Císař63živnostník, zasloužilý mistr sportu, mistr světa v motocyklových soutěžích 1982 (Šestidenní), člen Sdružení podnikatelů a živnostníků ČRPrahaStrana soukromníků České republiky
20.Ing. Petr Maxa47ředitel Dopravního podniku Chomutov a Jirkov, zastupitel města ChlumecChlumecNEZÁVISLÍ
21.Mgr. Patrik Brablík40OSVČ, lektorská činnost v oblasti výuky cizích jazykůČeské BudějoviceStrana soukromníků České republiky
22.Mgr. Vojtěch Marvan31živnostník, marketingový specialista, radní města Klášterec nad OhříKlášterec nad OhříStrana soukromníků České republiky
23.Jan Tóth46živnostník, učitel, člen zastupitelstva města Nejdek u Karlových VarůNejdek u Karlových VarůStrana soukromníků České republiky
24.Jana Kagramanovová37jednatelka firmy, realitní makléřkaRychvaldJauner Československo 2018
25.Roman Slavík55živnostník, trafikant, trenér hokejové mládeže, člen Českomoravského sdružení trafikantů, člen Výboru Podnikatelských odborůPrahaStrana soukromníků České republiky
26.Mgr. Lubomír Doležel51starosta města FryštákFryštákbez politické příslušnosti
27.Bc. Jaromír Kuba37OSVČ, specialista na informační bezpečnostPardubiceStrana soukromníků České republiky
28.Ing. Ladislav Linek60živnostník, 1. místopředseda strany, zastupitel MČ Praha 15PrahaStrana soukromníků České republiky